Centrum Wędkarskie Swarzędz
POLECAMY
WSPÓŁPRACA
 
ZAWODY

MARKI
                                                         
NOWOŚCI


TOURNOS 8000 SONIK już jest !!


Nowa propozycja firmy SONIK, to kołowrotek typu Big Pit. TOURNOS 8000 , to nowoczesna konstrukcja o doskonałych parametrach. Wyposażony jest w osiem+1 łożysk, co zapewnia mu długą żywotność. W komplecie dostajemy dwie szpule, jedną głęboką, mieszczącą 320m / 0.32mm, lub 300m / 0.35mm oraz średnią, mieszczącą 270m / 0.32mm lub 245m / 0.35mm. Istnieje możliwość zakupu dodatkowo szpuli płytkiej.
Przełożenie, to 4,6/1 . Cena detaliczna sztuki 765 zł . Dostępny w promocji kup 2 + 1 gratis.
Snag Clip & Tail Rubbers Carp’R'Us
Snag Clip & Tail Rubbers, to innowacyjne rozwiązanie tzw. zestawu bezpiecznego dla polujących na okazy, którzy doświadczyli sytuacji, gdy pokazuje się na powierzchni duża ryba, a obciążenie wisi z boku, gdyż gumka nie uwolniła języczka safety. Taka sytuacja, to pewne samowypięcie się karpia. Rozwiązanie Carp ‘R’ Us polega na podczepieniu obciążenia za pomocą specjalnego zapięcia, które przy szarpnięciu swobodnie uwalnia zestaw. Posiada ono możliwość ustawienia trzech stopni siły trzymania ciężarka za pomocą specjalnych ząbków, które odpowiadają za to, jakiej siły musi użyć karp, żeby uwolnić się od ciężarka. Zastosowanie snag clipa wraz z innymi elementami montażu końcowego Carp’R’Us gwarantuje 100 procentowe uwolnienie się karpia od zestawu w przypadku zerwania zestawu.
Titanium scissors Carp’R'Us


Titanium scissors to cążki, których ostrza zostały wykonane z tytanu, dzięki czemu uzyskano niepowtarzalną ostrość i trwałość. Tymi nożyczkami możecie obcinać nawet najbardziej śliską plecionkę milimetr po milimetrze. Rekomendowana cena detaliczna 58.90 zł

RAP-IT Carp’R'Us


To gotowa ochrona Twojej przynęty przed rakami i drobnicą. Jeśli po kilku godzinach wyjmując wędkę z wody nie masz na włosie przynęty, to uwierz – na pewno w łowisku masz raki. Są raki, będą karpie. Wystarczy, że Twoja przynętę zabezpieczysz specjalnym termokurczliwym rękawem. Firma Carp’R’Us ma w ofercie rękawy w dwóch średnicach: Medium- dla przynęt o średnicy max 14 mm oraz Large- dla przynęt o średnicy do 30 mm. Rękaw wystarcza do zabezpieczenia ok 30 przynęt. Dla uzyskania efektu przylegania wystarczy umieścić przynętę w rękawie nad parą, lub na kilka sekund we wrzątku. Tym sposobem możemy zabezpieczyć również klasyczny pellet hakowy z dziurką, któremu dzięki rękawowi zmniejszymy wypłukiwanie, przez co dłużej może pracować, jako przynęta.Copyright © Centrum Wędkarskie Swarzędz - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna Strona główna Kontakt